مویک 2 اینترپرایز دوآل در نگاه آسمان

دو کوادکوپتر صنعتی Dji به نام مویک 2 اینترپرایز و مویک 2 اینترپرایز دوآل در شرکت نگاه آسمان عرضه کننده انواع پهپادهای صنعتی در ایران 

مویک 2 اینترپرایز یک کوادکوپتر صنعتی و بازرسی است این مدل دارای دوربین با قابلیت زوم و سه ماژول ال ای دی، نورافکن و بلندگو است. مدل مویک 2 اینترپرایز دوآل نیز دارای این سه ماژول است ولی در قسمت دوربین دارای دو لنز یا دو دوربین یک لنز مربوط به دوربین تصویربرداری با قابلیت 4K و یک لنز مربوط به دوربین حرارتی و ترمال است. سری کوادکوپترهای مویک 2 اینترپریز و مدل دوآل که دارای دوربین حرارتی است. برای مصارف بازرسی و صنعتی استفاده می شود. از جمله کاربردهای این دو پهپاد در ادامه اشاره شده است.


mavic 2 enterprise و mavic 2 enterprise Dual اطلاعات جامع و کامل این دو محصول را می توانید با کلیک بر روی نام هر یک مشاهده نمایید.

کمک مویک ۲ اینترپرایز Dual در جستجوی موجودات زنده و انسان

تصور کنید تیم های جستجو و نجات در مناطق غیر قابل دسترسی و مشاهده با داشتن این کوادکوپتر و استفاده از قابلیت مرئی و حرارتی دوربین این ربات پرنده می توانند در تاریکی متعلق نیز جان انسان ها را نجات دهند.
یک کاربردی مهم دیگر در حوادث آتش سوزی است که بازهم با توجه به ویژگی دوربین این کوادکوپتر می توان از نمای بالا با استفاده از جزئیات و اطلاعات حرارتی، میزان حرارت و دما در هر نقطه را بدست آورد و همچنین موجودات زنده را در آتش تشخیص داد.
این کوادکوپتر، قابل بهینه سازی و شخصی سازی برای هر کاربری و استفاده دیگری نیز هست.


فروش و عرضه مویک 2 اینترپرایز در ایران

نگاه آسمان تا امروز تعداد بسیار زیادی از ارگان های امداد و نجات در کشور را به این ربات پرنده صنعتی تجهیز نموده است.
عرضه و فروش مویک 2 اینترپرایز Dual از طریق نمایندگی رسمی شرکت Dji در ایرانمعرفی مویک 2 اینترپرایز در شرکت نگاه آسمان


تست ماژول نورافکن و اسپیکر مویک 2 اینترپرایز در شرکت نگاه آسمان


تست دوربین حرارتی و ترمال مویک 2 اینترپرایز دوآل در شرکت نگاه آسمان


مطالب مرتبط ...
تصاویر اختصاصی از مویک 2 اینترپرایز دوآل (تهیه شده در نگاه آسمان)
اطلاعات کامل در خصوص مویک 2 اینترپرایز دوآل