• پهپاد سمپاش مدل Dji Agras T30

DJI Agras T30 یک پهپاد سمپاش با مخزن 30 لیتری است. این حجم مخزن در بین پهپادهای سمپاش، فصل جدیدی را در تولید این محصولات هوایی ایجاد نموده است. این نوع پهپاد با توجه به نوع طراحی، نوع سمپاشی، زاویه قرارگیری نازل ها و ... به ویژه برای سمپاشی باغات میوه موثر تر و بهتر است.

مهمترین خصوصیات و ویژگی پهپاد سمپاش Dji T30

1. تانکر و مخزن قابل جدا شدن (خیلی سریع از قسمت فوقانی) با ظرفیت 30 لیتر به صورت فول و کاملا پر شده
2. رادار سنجش گر موانع کروی یا 360 درجه یا همه جهته
3. ضدآب و گرد و غبار واقعی (IP67)
4. دارای دو دوربین (یکی از قسمت عقب و دیگری از قسمت جلو) برای مانیتورینگ بهتر و دقیق تر
5. دارای سیستم و ماژول RTK و در نهایت دقت بالا در انجام عملیات سمپاشی و موقعیت یابی
6. دارای سیستم کشاورزی هوشمند و پلتفرم ابری Dji

پاشش هدفمند و کامل ترین شیوه نفوذپذیری سمپاشی در پهباد سمپاش T30

پهپاد سمپاش T30، دارای قابلیت تنظیم نازل ها و بازوها، قابلیت سمپاشی به صورت مورب و ... است. به همین دلیل سموم و آفت کش ها به زیر شاخه و برگ های صخیم نیز نفوذ می کنند. در این شیوه پاشش، تعداد قطرات نسبت به قبل دو برابر شده و عمل سمپاشی با اطمینان به صورت یکنواخت صورت می گیرد. در پهپاد سمپاش 30 لیتری شرکت Dji به کمک پلتفرم ابری کشاورزی هوشمند مبتنی بر ابر نقطه و مدل های سه بعدی باغات، عمل سمپاشی به صورت هوشمند و دقیق تری صورت خواهد گرفت.

سمپاشی در سطح وسیع با 16 نازل در پهپاد کشاورزی T30

به دلیل وجود 16 عدد نازل پاشش گر در پهپاد سمپاش T30، سطح وسیعی به صورت یکنواخت با نفوذ بسیار قابل توجه سمپاشی می شود. در پهپاد سمپاش تی 30 هشت مجموعه شیر خودکار برقی عمل سمپاشی را به صورت مستقل و تک تک کنترل می کنند.

طراحی و قرارگیری 6 سیلندر و پمپ های پیستونی در سیستم پاشش پهپاد سمپاش تی 30، قدرت سمپاشی و اسپری کردن سموم را تضمین کرده و سرعت جریان و پاشش را تا 8 لیتر در دقیقه افزایش میدهد.

سمپاشی تا 40 هکتار در ساعت با پهپاد کشاورزی T30

آگراس T30 مجهز به مخزن و تانکر بزرگ 30 کیلوگرمی دارای عرض پاشش 9 متری و راندمان پاشش 40 هکتاری در هر ساعت است که این میزان پاشش 33.3 درصد بیشتر از نسل قبلی این پهپادهای سمپاش است. مقدار پاشش 40 هکتاری در هر ساعت می تواند براساس برخی پارامترهای محیطی و تنظیمات مربوط به نحوه سمپاشی و پرواز پهپاد کمی متغیر باشد. این عدد براساس، مقدار پاشش هر 1 لیتر در 667 متر مربع، عرض پاشش 9 متری، سرعت پرواز 6.5 متر بر ثانیه و ارتفاع 2.5 متر بدست آمده است.

در پهپاد کشاورزی T30، به دلیل وجود رادار سنجش گر کروی، نقاط کوری وجود ندارد

سیستم رادار کروی یا همه جهته، موانع و محیط اطراف را در همه محیط ها، شرایط آب و هوایی و انواع زاویه دید، صرف نظر از وجود گرد و غبار و تداخلات نوری، شناسایی و درک می کند. اجتناب از برخورد با موانع به صورت خودکار و عملکردهای تطبیقی و هوشمند، به اطمینان از ایمنی در حین کار کمک می کند.

وجود دو دوربین FPV برای افزایش ایمنی در پهپاد محلول پاش Agras T30

تی 30 مجهز به دوربین دوگانه FPV، که نمای واضح جلو و عقب را در هر لحظه ارائه می دهد، است و به شما این امکان را می دهد وضعیت پرواز را بدون نیاز به چرخاندن هواپیما در میانه پرواز بررسی کنید. در تی 30 یک چراغ یا ال ای دی روشنایی نیز برای روشن نمودن فضای پیش رو در شب یا تاریکی قرار داده شده است. با این قابلیت دید در شب، پهپاد می تواند در شب نیز سمپاشی را انجام دهد. در مناطق گرم که امکان سمپاشی در روز و زیر نور خورشید سخت است، پهپادهایی که دارای ال ای دی روشنایی هستند می توانند در شب نیز پرواز و سمپاشی را انجام دهند.

پهپاد سمپاش تی 30 به گونه ای طراحی شده که بتواند با دوام و عمر طولانی برای شما کار کند

این پهپاد کشاورزی به شکلی طراحی شده که بتواند در شرایط پیچیده و سخت با دوام بالا کار کند. Agras T30 دارای ساختار کاملاً محصور شده و حفاظت شده برای دوام بیشتر است. همه اجزای مهم این پهپاد، دارای سه لایه حفاظتی و دارای استاندارد IP67 هستند. این درجه حفاظتی واقعی و نوع طراحی، ایده آل برای استفاده طولانی مدت در برابر سمپاشی های مداوم سموم، آفت کش ها، کودها و مقاوم در برابر گرد و غبار و خوردگی هستند.

طراحی منحصربفرد و قابلیت تاشوندگی در پهپاد سمپاش تی 30

حمل و نقل پهپاد سی لیتری شرکت دی جی آی به دلیل نوع طراحی بدنه و قابلیت تاشوندگی آن، بسیار راحت و بی دردسر است. در هنگام بازشدن و بسته شدن بازوها (تاشدن بازوها) قفل هایی سریع و بدون تداخل و تلف شدن زمان طراحی و نصب شده است. در App مدیریت پرنده در پهپاد سمپاش تی 30 مجموعه ای از چک لیست های ایمنی برای اطمینان از سلامت دستگاه و بررسی قسمت های مختلف پهپاد و بدنه آن قرار داده شده است.

عملیات تمام خودکار و انتخاب بهترین مسیر پروازی در پهپاد سمپاش تی 30

در این پهپاد سمپاش 30 لیتری، حالت جدیدی برای انتخاب بهترین مسیر برای هر عملیات سمپاشی قرار داده شده است. در تی 30 اپراتور می تواند در هر لحظه مقدار مایع داخل تانکر و زمان تقریبی تخلیه کامل آن را مشاهده نماید. تی 30 به صورت خودکار تمام لبه های زمین های کشاورزی را به صورت کامل اسپری کرده و پوشش کامل آن را به صورت دقیق انجام میدهد.

صفحه نمایش فوق العاده شفاف با وضوح بالا در پهپاد سمپاش تی 30

قدرت انتقال تصویر به صورت پایدار تا فاصله 5 کیلومتری در این مدل بروزرسانی شده است که کیفیت و وضعیت آن 67 درصد بیشتر از نسل قبلی است. در ریموت کنترل پهباد سمپاش T30، یک صفحه نمایش 5.5 اینچی با وضوح فوق العاده بالا، حتی در شرایط نوری شدید، تصاویر واضحی را ارائه می دهد. برای افزایش بهره وری و بازده پهپاد، یک ریموت کنترل می تواند همزمان چند پهپاد تی 30 را برنامه ریزی کند. ماژول موقعیت یابی RTK، دقت عملکرد پهپاد را به سطح سانتی متر خواهد برد. در این مدل پیشرفت های قابل توجهی در سیگنالینگ قوی تر، افزایش قابلیت ضد تداخلی و همچنین ثبات بیشتر عملیاتی به وجود آمده است. برنامه یا App جدید DJI Agriculture نیز فضای جدیدتر، روان تر و بهتری را نسبت به قبل برای مدیریت پهپاد در دسترس قرار داده است.

دو باتری + یک شارژر برای کار مداوم در پهپاد سمپاش 30 لیتری Dji کافیست

باتری های هوشمند 29000 میلی آمپر ساعتی تازه طراحی شده برای پهپاد کشاورزی T30 دارای گارانتی با قابلیت 1000 بار شارژ و 4942 هکتار پرواز است. این عمر طولانی مدت، هزینه های عملیاتی کار با پهپاد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. ایستگاه شارژ و هاب شارژ هوشمند می توانند باتری را در 10 دقیقه شارژ کنند، به این صورت شما می توانید فقط با دو باتری و یک شارژر به طور مداوم کار کنید. باتری های T30 نیز دارای قابلیت شارژ فوری بدون نیاز به خنک شدن هستند. مدارات داخلی باتری به صورت کامل عایق و مقاوم در برابر آب هستند. باتری های T30 همانند دیگر باتری های شرکت دی جی آی هوشمند است. شارژر باتری های تی 30 دارای توان 7200 وات به صورت دو کاناله بوده و همزمان می تواند باتری ها را در مدت زمان بسیار کمی شارژ کند.

T30 Spreading System 3.0 سیستم بذرپاش تی 30 با ظرفیت بالا، قابل شستشو و مقاوم در برابر خوردگی

ماژول جامدپاش یا بذرپاش T30 به روز رسانی شده دارای ظرفیت تا 40 لیتر و 35 کیلوگرم است، عرض پخش کنندگی تا 7 متر و ظرفیت پخش ساعتی آن به مقدار 1 تن است. (این عدد ممکن است کمی متغیر باشد. این عدد براساس مقدار 20 کیلوگرم در هر 667 متر مربع، سرعت پرواز پهپاد 4.5 متر بر ثانیه و فاصله هر ردیف پاشش 6 متر بدست آمده است.) ماژول بذرپاش پهپاد تی 30 دارای سیستم های مدیریتی و کنترلی دقیق و واقعی از طریق App نصب شده بر روی ریموت کنترل و دسته کنترل کننده پهپاد است.

سمپاشی دقیق و هدفمند با پهپاد سمپاش T30

شما می توانید به کمک پهپاد فانتوم 4 مولتی اسپکترال که دارای یک دوربین طیف سنج است با پایش ابتدایی زمین های کشاورزی، اطلاعات لازم از توپوگرافی باغات یا زمین های کشاورزی و همچنین داده هایی همچون آفات موجود در زمین، میزان تراکم محصول و ... را به سمپاش تی 30 بدهید. در این صورت T30 می تواند عملیات هدفمند، هوشمند و دقیق تری را انجام دهد. 

نحوه و شرایط خرید پهپاد سمپاش T30 شرکت Dji در ایران

شرکت نگاه آسمان با سایقه چندین ساله در عرضه قانون مند و استاندارد این محصولات در حال فعالیت است. شما می توانید پهپاد سمپاش تی 30 را به صورت قانون مند با مجوزات لازم، واردات قانونی با تحویل اسناد گمرکی مخصوص همان پهپاد با شماره سریال یکتای آن، آموزش کامل و همچنین گارانتی اصلی و واقعی Dji خریداری نمایید.

در صورت سفارش 4 باتری و یک شارژر همراه با خود پهپاد سمپاش تی 30، قیمت افزایش خواهد یافت، انتخاب تعداد و نوع تجهیزات جانبی پهپاد بر عهده خریدار می باشد.


پیشنهاد می کنیم حتما وب سایت شرکت تولید کننده این محصول را به دقت ملاحظه نمایید.

در این صفحه می توانید مشخصات ریز پهپاد سمپاش تی 30 را ملاحظه کنید.
در این صفحه فایل های آموزشی و راهنمای کامل پهپاد سمپاش تی 30 قرار داده شده است.

برای تهیه این محتوا، زمان گذاشته شده و هزینه شده است، لطفا در صورتی که آن را دوباره منتشر می کنید نام منبع (نگاه آسمان) را درج نمایید. ما می توانید به سرعت محتواهای فاقد منبع را شناسایی کنیم. 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras T30

  • تولید کننده: دی جی آی Dji
  • مدل محصول: Dji T30
  • موجودی: در انبار
  • 530,000,000 تومان


بازدید: 798

0 نظر / نظر بدهید


محصولات مرتبط

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras MG1P

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras MG1P

یکی از جدیدترین کاربردهای ربات های پرنده، ای..

بازدید: 798

250,000,000 تومان

پهپاد سمپاش 10 و 16 لیتری صبا

پهپاد سمپاش 10 و 16 لیتری صبا

اطلاعاتی از پهپاد چند منظوره صبا دیگر محصول شرکت ن..

290,000,000 تومان

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras T16

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras T16

معرفی پهپاد سمپاش Agras T16 شرکت Dji Agras T16 ..

330,000,000 تومان

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras T20

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras T20

پهپاد سمپاش T20 هوشمند و قدرتمند T2..

380,000,000 تومان

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras T10

پهپاد سمپاش مدل Dji Agras T10

پهپاد سمپاش T10 Dji نسل جدید پهپادهای سمپاش در..

250,000,000 تومانارتباط در واتس اپ از طریق رایانه

ارتباط در واتس اپ از طریق گوشی همراه

ارتباط تلفنی با شرکت 44114767

آدرس شرکت نگاه آسمان