تعمیر کوادکوپتر

شرکت نگاه آسمان دارای مرکز تخصصی تعمیر کوادکوپتر در ایران است. این شرکت تخصصی در بخش تعمیرات انواع کوادکوپتر حرفه ای فعال است. نگاه آسمان از اوایل دهه 90 شمسی با راه اندازی تعمیرگاه کوادکوپتر در تهران به ارائه خدمات پس از فروش، تعمیرات و تامین قطعات در حوزه ربات های پرنده پرداخت. 

تعمیر کوادکوپتر در تهران

دفتر مرکزی و واحد تعمیرات کوادکوپتر تهران در غرب پایتخت واقع شده است. دسترسی از اتوبان های باکری و ستاری، دسترسی به فرودگاه مهرآباد و همچنین دسترسی به بزرگراه حکیم یکی از ویژگی های مرکز تعمیرات کوادکوپتر نگاه آسمان به شمار می رود. مشتریان عزیز نگاه آسمان، کوادکوپترهایی که دچار صدمه، کرش یا سقوط شده است را می توانند به راحتی به مرکز تعمیرات کوادروتور نگاه آسمان از طریق پیک درون شهری، سرویس پستی و همچنین تیپاکس و پست هوایی ارسال نمایند.

تعمیرات کوادکوپتر در کرج و قزوین

دفتر نگاه آسمان برای ساکنین استان البرز و شهر کرج بسیار در دسترس می باشد و عزیزان کرجی به راحتی می توانند از طریق اتوبان کرج - تهران به مرکز تعمیرات نگاه آسمان در غرب تهران (ابتدای اتوبان باکری شمال) مراجعه نمایند. در کلینیک تخصصی کوادکوپتر نگاه آسمان تعمیرات انواع کوادکوپتر و کوادروتورهای شرکت Dji انجام می گردد.هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.ارتباط در واتس اپ از طریق رایانه

ارتباط در واتس اپ از طریق گوشی همراه

ارتباط تلفنی با شرکت 44114767

آدرس شرکت نگاه آسمان