تعمیر Dji

شرکت نگاه آسمان به عنوان عرضه کننده و نماینده قانونی و رسمی محصولات Dji در ایران دارای تعمیرات دی جی آی در تهران است. تعمیر کوادکوپتر فانتوم، تعمیر کوادکوپتر مویک، تعمیر کوادروتور اینسپایر و تمام مدل های این شرکت چینی در ایران از طریق مرکز تعمیرات شرکت نگاه آسمان در پایتخت (تهران) انجام می گیرد.

تعمیرات دی جی آی

Dji به عنوان بزرگترین شرکت تولیدکننده کوادکوپتر و پهپاد های تصویربردار در جهان دارای مرکز تعمیرات مستقل و زیر نظر مستقیم خود در تهران است. تکنیسین های فنی شرکت نگاه آسمان در آکادمی آموزشی dji دوره دیده و در ایران مشغول به ارائه خدمات تعمیرات انواع کوادکوپتر دوربین دار، پهپاد Dji و هلی شات دی جی ای هستند.نحوه و شرایط ارسال پهپادها و کوادکوپترها برای تعمیر

از طریق صفحه ارتباط با ما آدرس و شماره تلفن های شرکت نگاه آسمان را می توانید تهیه بفرمایید. کوادکوپتر و پهپاد صدمه دیده خود را به صورت کامل شامل ایرکرفت و ریموت کنترل به همراه یک باطری به صورت حضوری برای ما بیاورید و یا از طریق پیک، سیستم پستی، تیپاکس و ارسال هوایی برای ما ارسال کنید. در صورت نیاز در رابطه با سیستم ارسال مرسولات پروازی می توانید با ما ارتباط گرفته و مشاوره لازم را بگیرید. بعد از تحویل مرسولات ارسال شما از سراسر ایران رسید دقیق دریافت تجهیزات پروازی صادر و یا به صورت فیزیکی و یا به صورت مجازی برای شما ارسال می گردد.

در اسرع وقت کارشناسان ما، وضعیت تعمیر کوادکوپتر شما را مشخص و با شما ارتباط خواهند گرفت. گزارش ریز آسیب دیدگی ها، قطعات مورد نیاز و هزینه اطلاع رسانی شده و در صورت توافق تعمیرات آغاز می گردد. بعد از انجام تعمیرات، کوادکوپتر شما طبق رسید تحویلی همراه با قطعات تعویض شده و یا تعمیر شده همراه با فاکتور برای شما ارسال می گردد. 

بسته بندی تجهیزات پروازی و سیستم ارسال به سراسر ایران بسیار مطمئن صورت گرفته و کوادکوپتر شما صحیح و سالم به دست شما در سراسر کشور خواهد رسید.


هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.ارتباط در واتس اپ از طریق رایانه

ارتباط در واتس اپ از طریق گوشی همراه

ارتباط تلفنی با شرکت 44114767

آدرس شرکت نگاه آسمان