پهپاد سمپاش 20 لیتری آسمان مدل Aseman N20 Plus

منطبق بر تولیدات روز دنیا

افزایش ایمنی با بروزرسانی در بدنه، موتور و باتری

پهپاد سمپاش 20 لیتری آسمان مدل Aseman N20 Plus نسخه ارتقاء یافته پهپاد سمپاش Aseman N20 است که با ظاهری جدید و امکانات جدیدتر توسط مجموعه نگاه آسمان تولید شده است. این پهپاد در دو مدل دارای ماژول RTK و بدون ماژول RTK تولید می شود.

در پهپاد سمپاش 20 لیتری آسمان پلاس از موتورهای سری پلاس، پایه فرودهای جدید مستحکم تر و همچنین باتری با ظرفیت بیشتر استفاده شده است.

در مدل پهپاد سمپاش 20 لیتری آسمان پلاس RTK از ماژول RTK استفاده شده است. همچنین ریموت کنترلر این پهپاد ارتقاء یافته است. در این مدل دوربین و نورافکن در پشت پهپاد نیز نصب شده است. Aseman N20 Plus RTK دارای نازل های میکرونر با قابلیت تنظیم زاویه است.

نصب نازل های میکرونر جدید بر روی پهپاد سمپاش آسمان

در نسخه جدید و بروزشده پهپاد سمپاش آسمان، نازل های میکرونر جدید با قابلیت تغییر زاویه نصب شده است. در صورتی که شما از مشتریان مجموعه نگاه آسمان هستید می توانید با تماس با شرکت به آسانی این نازل را بر روی پهپاد خود نصب کنید. دیگر عزیزان دارنده پهپاد سمپاش نیز می توانند با راهنمایی کارشناسان شرکت از این نازل بر روی پهپاد خود استفاده کنند.

مدل جدید پهپاد سمپاش آسمان با بهره گیری از جدیدترین قطعات و زیر سامانه های حوزه پهپادهای سمپاش، یکی از بهترین پهپادهای سمپاش کشور است. یکی از مزیت های این پهپاد در کنار برتری های فنی آن، خدمات پس از فروش قوی از سوی مجموعه نگاه آسمان است. با داشتن دانش فنی این محصول، کارشناسان فنی شرکت می توانند بدون واسطه به ارائه خدمات پس از فروش در خصوص محصولات شرکت بپردازند.

تست پاششی که در ویدیوی فوق مشاهده می کنید مربوط به 25 اسفندماه 1402 است.

پرواز تمام خودکار و بسیار پایدار پهپاد سمپاش آسمان پلاس

نشستن تمام خودکار و ایمن پهپاد سمپاش آسمان

مدیریت عملیات سمپاشی با نرم افزاری فارسی

ثبت درخواست مشاوره قبل از خرید