بیمه بدنه و جبران هزینه سقوط یا کرش انواع پهپاد، کوادکوپتر و هلی شات

764 بازدید
بیمه بدنه پهپاد، کوادکوپتر و هلی شات در صورت کرش و سقوط جبران هزینه تعمیرات

شرکت بیمه گر در بیمه بدنه انواع پهپاد، کوادکوپتر و هلی شات چه تعهداتی دارد؟

تعهدات پوششی شرکت بیمه گر در سه بخش زیر تقسیم بندی می شود و در صورت وارد شدن آسیب و همچنین از بین رفتن کامل پهپاد و سرقت پهپاد طبق توضیحات هر بخش، شرکت بیمه گر به جبران خسارت خواهد پرداخت.

در صورت بروز خسارت جزئی اگر تا زیر ۶۰% ارزش کل پهپاد، خسارت وارد شود. ۲۰% بعنوان فرانشیز از خسارت وارده شرکت بیمه گر کم خواهد کرد و مابقی ۸۰% از خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد.

در صورت بروز خسارت کلی، به شکلی که پرنده دیگر قابل استفاده نباشد و خسارت بالای ۶۰% ارزش کل پهپاد باشد، پهپاد توسط شرکت بیمه گر تحویل گرفته می شود. ۲۵% فرانشیز از ارزش کل پهپاد کم می شود. ۷۵% از ارزش کل پهپاد پرداخت خواهد شد.

در صورت سرقت پرنده و مفقود شدن آن، متعلقات پهپاد + مالکیت پهپاد در اختیار شرکت بیمه گر قرار خواهد گرفت. ۳۰% فرانشیز از ارزش کل پهپاد کم می شود و ۷۰% از ارزش کل پهپاد پرداخت می شود.

شرایط و قیمت بیمه بدنه انواع پهپاد، کوادکوپتر و هلی شات و جبران هزینه تعمیرات کرش و سقوط پهپاد
جبران هزینه سقوط و کرش پهپاد در بیمه بدنه پهپادها

حق بیمه برای انجام بیمه بدنه انواع پهپاد، کوادکوپتر و هلی شات چقدر است؟

اظهار قیمت پهپاد بر عهده مالک و بیمه گذار می باشد. براساس قیمت پهپاد که توسط بیمه گذار اظهار شده است، حق بیمه محاسبه می شود. برای بیمه بدنه، پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز به مبلغ حق بیمه اضافه می شود. حق بیمه در بیمه بدنه انواع کوادکوپتر، هلی شات و پهپاد ۳% ارزش اظهار شده کل پهپاد + ۹% مالیات بر ارزش افزوده است.

برای بیمه بدنه وسایل پرنده غیر نظامی، پهپادها چه مدارکی نیاز است؟

پهپاد حتما باید دارای پلاک و سند مالکیت از سازمان هواپیمایی کشوری باشد، مدل پهپاد، شماره سریال ایرکرفت، شماره سریال ریموت کنترل، رنگ پهپاد و گرفتن ۸ عکس از زوایای مختلف پهپاد + ارسال یک فیلم سی ثانیه ای از زوایای مختلف پهپاد برای انجام بیمه بدنه نیاز است. همچنین کارت ملی، شماره همراه و آدرس محل سکونت بیمه گذار نیز همراه با ارزش واقعی و صحیح پهپاد که قصد بیمه آن را دارید مورد نیاز است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.nauav.ir/?p=2901
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بیمه بدنه و جبران هزینه سقوط یا کرش انواع پهپاد، کوادکوپتر و هلی شات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.