فراخوان همکاری با شرکت ها و نفرات فعال در حوزه پهپاد در بخش آموزش

624 بازدید
فراخوان جذب و استخدام مدرس پهپاد در آموزشگاه پهپاد تهران نگاه آسمان

شرکت نگاه آسمان مرکز مجاز آموزشی با شماره مجوز IR.TA.128 آمادگی خود را برای همکاری پایدار با شرکت ها و افراد فعال در حوزه پهپاد در کشور اعلام می نماید. این همکاری در سه قالب زیر قابل برنامه ریزی و اجرا می باشد.

  1. حضور فرد (مدیر شرکت یا فعال پهپادی با تجربه و دارای رزومه) به عنوان مدرس در دوره های آموزشی شرکت نگاه آسمان و یا پیشنهاد برگزاری دوره خاص با پذیرفتن تدریس آن دوره
  2. معرفی کارآموز از سوی شرکت ها و نفرات فعال این حوزه در دوره های اختصاصی پهپاد از جمله دوره مهارت خلبانی پهپاد و دریافت حق معرفی در پنل اختصاصی ایجاد شده (20 درصد مبلغ کل دوره به عنوان حق معرفی
  3. همکاری پایدار در برگزاری دوره های آموزشی مشترک و یا اختصاصی آن شرکت با در اختیار قرار دادن امکانات آموزشی از جمله سالن آموزش اختصاصی و تجهیز شده، در اختیار قراردادن امتیازات صدور گواهینامه معتبر و …)

عزیزان علاقه مند و مشتاق در این خصوص می توانند با پر نمودن فرم الکترونیکی زیر، درخواست اولیه خود را ارسال نمایند. بعد از دریافت این درخواست با شخص مربوطه تماس گرفته شده و در این خصوص به صورت مفصل صحبت خواهد شد.

بعد از کلیک بر روی لینک بالا (ثبت درخواست همکاری) در فیلد انتخاب کنید گزینه «همکاری با شرکتها و فعالین پهپادی در بخش آموزش» را انتخاب کرده و فرم مربوطه را پر نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.nauav.ir/?p=3668
اشتراک گذاری:
نگاه آسمان
نگاه آسمان اولین مجتمع تولیدی، آموزشی و خدماتی در حوزه پهپاد تجاری و صنعتی در کشور است. این شرکت از سال 1388 در این صنعت نوظهور در حال فعالیت است.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد فراخوان همکاری با شرکت ها و نفرات فعال در حوزه پهپاد در بخش آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.