توسعه امکانات و بستر آموزش های پهپادی در نگاه آسمان

486 بازدید
آموزش کوادکوپتر در آموزشگاه پهپاد نگاه آسمان

آکادمی آموزشی مجموعه نگاه آسمان این روزها در بخش دوره عمومی مهارت خلبانی پهپاد در کلاس مولتی روتور و همچنین دوره های تخصصی پهپادمحور از جمله دوره نقشه برداری هوایی با پهپاد، روزهای شلوغ و پر ترافیکی را پشت سر می گذارد. کاربران فعال در حوزه غیر نظامی پهپادها بر طبق قوانین مصوب این حوزه باید هر چه سریع تر برای دریافت گواهینامه کاربر پهپاد یا خلبانی پهپاد در این کلاس از آموزشگاه های مجاز این حوزه اقدام نمایند و آن را دریافت کنند.

آکادمی آموزشی مجموعه نگاه آسمان از قدیمی ترین مراکز آموزش های پهپادی در کشور است که تا به امروز هزاران نفر در این حوزه از خدمات این شرکت برخوردار شده اند.

نگاه آسمان در مسیر توسعه فضای آموزشی پهپاد محور

دغدغه همیشگی در نگاه آسمان توسعه در همه زمینه های مرتبط با حوزه غیر نظامی پهپادها بوده است. در بخش آموزشی هم اینک نگاه آسمان دارای بزرگترین و مجهز ترین سالن و امکانات آموزشی در کشور است. به تازگی و همزمان با برگزاری دوره کاربر پهپاد در تاریخ 1 تا 4 اسفندماه 1402، در بخش توسعه فضای آموزشی و امکانات جانبی، نگاه آسمان با تغییرات و تحولات قابل توجه روبرو بوده است.

استخدام 4 مدرس خبره در بخش آموزش های پهپادی
بورسیه مدرسین جدید در دوره های معلم خلبانی پهپاد
بازنگردی و بروزرسانی سرفصل های جدید آموزشی
نگارش جزوه جدید آموزش های پهپادی
بازنگری جدی در فرآیندهای برگزاری دوره های آموزشی و تبدیل آن به بسترهای الکترونیکی

از جمله فعالیت های آموزشی نگاه آسمان در آخرین ماه از سال جاری بوده است.

راه اندازی سالن 2 آموزش های پهپادی در نگاه آسمان

استقبال از دوره های آموزشی نگاه آسمان در حوزه پهپاد باعث شده تا سالن دیگری در فضای آموزشی مجموعه ایجاد گردد. سالن دوم آموزشی مختص برگزاری دوره های تخصصی با ظرفیت 10 نفر است. در سالن جدید در تاریخ 1 تا 5 اسفندماه 1402 دوره تخصصی نقشه برداری هوایی با پهپاد برگزار شده است.

طراحی گواهینامه های دوره مهارت خلبانی منطبق بر مجوزهای آموزشی نگاه آسمان

نگاه آسمان از ابتدای برگزاری دوره های مهارت خلبانی زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری با یک طرح هدفمند آموزشی فعالیت های خود را در سطح وسیعی آغاز کرده است. یکی از این برنامه ها، طراحی یک گواهینامه رسمی بر طبق اصول ابلاغی سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین منطبق بر متن مجوز صادر شده آموزشی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری برای مجموعه نگاه آسمان بوده است.

راه اندازی سامانه اینترنتی برای ثبت نام در دوره های آموزشی پهپادمحور نگاه آسمان

از ابتدای فعالیت های آموزشی در مجموعه نگاه آسمان، ما بسترهای آنلاین را به جای بسترهای قدیمی و سنتی انتخاب کرده ایم. از این رو در بخش ثبت نام و دریافت اطلاعات کاربران، تمام فرآیندها الکترونیکی شده است. با چینش بسترهای تحت وب، دسترسی به اطلاعات به مراتب سهل تر و سریع تر شده است. بسترهای الکترونیکی در بازه های مختلف در مجموعه نگاه آسمان بروزرسانی می شوند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.nauav.ir/?p=5332
اشتراک گذاری:
نگاه آسمان
نگاه آسمان اولین مجتمع تولیدی، آموزشی و خدماتی در حوزه پهپاد تجاری و صنعتی در کشور است. این شرکت از سال 1388 در این صنعت نوظهور در حال فعالیت است.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد توسعه امکانات و بستر آموزش های پهپادی در نگاه آسمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.