دو پهپاد ارتقاء یافته با کاربری سمپاشی در نمایشگاه کشاورزی تهران رونمایی شد

787 بازدید
قیمت و خرید پهپاد سمپاش 30 لیتری به صورت اقساط و شرایطی

مجموعه رباتیک هوایی نگاه آسمان در هشتمین نمایشگاه بین المللی ادوات کشاورزی تهران از دو پهپاد ارتقاء یافته تولیدی خود با نام های Aseman N30 Plus و Aseman N20 Plus رونمایی کرد.

نمایشگاه بین المللی ادوات کشاورزی تهران در تاریخ 12 تا 15 دی ماه 1402 همزمان با نمایشگاه ایران ساخت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سئول برگزار شد.

مجموعه رباتیک هوایی نگاه آسمان علاوه بر فعالیت تبلیغی در این نمایشگاه در حوزه آموزش های پهپادی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش در حوزه های مختلف پهپاد از دو نمونه پهپاد بروزرسانی شده تولیدی خود رونمایی کرد.

یکی از محصولات بروزرسانی شده پهپاد 30 لیتری Aseman N30 Plus است که دست خوش تغییرات بنیادینی در ساختار آن شده است. نگاه آسمان ساختار این پهپاد را از شش موتوره به چهار موتوره تبدیل کرده و در این مدل از موتورهای پر قدرت سری 11 استفاده کرده است.

در این مدل از فلومتر جدید التراسونیک و همچنین ماژول RTK استفاده شده است.

این مدل ایرانی رقیب نمونه خارجی EFT Z30 است. با این تفاوت که کلیه دانش فنی ساخت و طراحی آن متعلق به شرکت نگاه آسمان بوده و نگاه آسمان می تواند بدون واسطه خدمات پس از فروش بهتری را نسبت به نمونه خارجی آن در این کلاس ارائه نماید.

محصول دیگر بروزرسانی شده، مدل 20 لیتری شرکت نگاه آسمان است که نسبت به نمونه قبلی دارای قطعات و زیر سیستم های بهتریست. استفاده از بدنه جدید با پایه فرودهای بروزرسانی شده، موتور و باتری ارتقاء یافته از جمله تغییرات اعمال شده در مدل 20 لیتری است.

پهپاد سمپاش 30 لیتری Aseman N30 Plus
پهپاد سمپاش 30 لیتری Aseman N30 Plus
خرید پهپاد سمپاش 30 لیتری Aseman N30 Plus
پهپاد سمپاش 30 لیتری Aseman N30 Plus
قیمت پهپاد سمپاش 30 لیتری Aseman N30 Plus
پهپاد سمپاش 30 لیتری Aseman N30 Plus
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.nauav.ir/?p=5046
اشتراک گذاری:
نگاه آسمان
نگاه آسمان اولین مجتمع تولیدی، آموزشی و خدماتی در حوزه پهپاد تجاری و صنعتی در کشور است. این شرکت از سال 1388 در این صنعت نوظهور در حال فعالیت است.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دو پهپاد ارتقاء یافته با کاربری سمپاشی در نمایشگاه کشاورزی تهران رونمایی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.