تقدیر از حضور نگاه آسمان در نمایشگاه ادوات کشاورزی مشهد

476 بازدید
حضور پهپاد سمپاش آسمان در نمایشگاه ادوات کشاورزی مشهد

19 تا 22 بهمن ماه 1402 نمایشگاه بزرگ ادوات و تجهیزات کشاورزی در مشهد مقدس برگزار گردید. مجموعه نگاه آسمان نیز با پهپادهای سمپاش آسمان در این نمایشگاه حضور یافت.

در این نمایشگاه از پهپاد 20 لیتری این شرکت که از ماژول RTK برخوردار است رونمایی شد.

شایان ذکر است نگاه آسمان اولین مجموعه پهپادی در کشور است که از ماژول RTK در پهپادهای خود استفاده می کند. مدل Aseman N20 Plus RTK نیز اولین پهپاد ساخته شده و مونتاژی کشور است که این ماژول را دارد.

در این مقاله در خصوص لزوم برخورداری پهپادهای سمپاش از ماژول RTK مفصل صحبت کرده ایم، پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه نمایید.

نمایشگاه ادوات و تجهیزات کشاورزی مشهد با حضور مردم خون گرم استان خراسان رضوی و استان های هم جوار برگزار شد.

نکته قابل توجه در این نمایشگاه، آشنایی کم کشاورزان این منطقه نسبت به حوزه پهپادهای کشاورزی و محلول پاش بود.

نگاه آسمان به عنوان یکی از پیشگامان و قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه پهپادهای صنعتی و تجاری با حضور در این نمایشگاه، علاوه بر معرفی محصولات خود، اقدام به برگزاری چند کارگاه کوتاه ترویجی و آشنایی با فناوری پهپاد و استفاده از این این فناوری در صنعت کشاورزی پرداخت.

کارگاه های ترویجی و کوتاه نگاه آسمان در این نمایشگاه با استقبال قابل قبول کشاورزان و علاقه مندان بازدید کننده از این نمایشگاه همراه بود.

در روز پایانی این نمایشگاه که مصادف با 22 بهمن ماه شده بود، برگزار کنندگان این نمایشگاه از حضور مجموعه نگاه آسمان در این نمایشگاه با اهدای لوح، تقدیر نمودند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.nauav.ir/?p=5448
اشتراک گذاری:
نگاه آسمان
نگاه آسمان اولین مجتمع تولیدی، آموزشی و خدماتی در حوزه پهپاد تجاری و صنعتی در کشور است. این شرکت از سال 1388 در این صنعت نوظهور در حال فعالیت است.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تقدیر از حضور نگاه آسمان در نمایشگاه ادوات کشاورزی مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.