تعمیرات پهپاد و کوادکوپتر در بزرگترین واحد تعمیرات و رباتیک هوایی کشور / نگاه آسمان

739 بازدید
تعمیرات پهپاد، کوادکوپتر و هلی شات DJI در تهران

نگاه آسمان در حالی دهمین سالگرد تاسیس واحد تعمیرات خود را جشن می گیرد که بزرگترین واحد تعمیرات انواع پهپاد و کوادکوپتر در کشور را در مهرماه 1402 تاسیس نموده است. در این واحد تعمیراتی که در مجتمع یکپارچه پهپادی این شرکت راه اندازی شده است خدمات تعمیرات انواع پهپادها در کاربری تصویربرداری، نقشه برداری، بازرسی هوایی و کشاورزی عرضه می شود.

عمده پهپادها و کوادکوپترهای تعمیراتی از محصولات شرکت بزرگ DJI است.

نگاه آسمان در جهت تسهیل ارسال پهپادهای تعمیراتی در تهران، سرویس رایگان جمع آوری و تحویل پهپادها را راه اندازی نموده است. این خدمت به این معنی ست که عزیزان تهرانی می توانند با برقراری تماس تلفنی با شرکت، از سرویس تحویل و دریافت رایگان بهره مند شوند.

همچنین مشتریان شهرستانی نیز از سرویس دریافت و تحویل رایگان در تهران برخوردارند. شهرستانی ها می توانند پهپادهای تعمیری خود را از طریق سیستم پست، تیپاکس و باربری اتوبوس به آدرس ما ارسال نمایند. سرویس دریافت و تحویل پهپادهای تعمیری در تهران با نظارت سیستم حمل و نقل نگاه آسمان به صورت مطمئن این شرکت انجام می شود.

تماس با ما

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.nauav.ir/?p=3879
اشتراک گذاری:
نگاه آسمان
نگاه آسمان اولین مجتمع تولیدی، آموزشی و خدماتی در حوزه پهپاد تجاری و صنعتی در کشور است. این شرکت از سال 1388 در این صنعت نوظهور در حال فعالیت است.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تعمیرات پهپاد و کوادکوپتر در بزرگترین واحد تعمیرات و رباتیک هوایی کشور / نگاه آسمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.