بازدید مدیر و موسس JIYIUAV از مجموعه نگاه آسمان

652 بازدید
بازدید مدیر jiyiuav از مجموعه تولیدی پهپاد نگاه آسمان

JIYIUAV برند نام آشنایی در جهان در صنعت پهپادهای کشاورزی و صنعتی است. فلایت کنترلرهای این شرکت چینی، سهم قابل توجهی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است.

محصولات تولیدی این شرکت در حوزه Flight controller در جهان بر روی پهپادهای کشاورزی و صنعتی بسیاری نصب است. در ایران نیز تقریبا 99 درصد از شرکت های تولیدکننده پهپادهای کشاورزی از فلایت کنترلر این شرکت در محصولات خود استفاده می کنند.

آقای جان چن از مدیران ارشد و موسس شرکت JIYIUAV که برای حضور در نمایشگاه Umex 2024 در ابوظبی امارات به خاورمیانه سفر کرده بود در یک سفر کوتاه از برخی شرکت های فعال در حوزه تولید پهپادهای کشاورزی و صنعتی در ایران دیدن نمود.

آقای چن در بازدید از مجموعه نگاه آسمان، از سالن آموزش، سالن تعمیرات و تولید مجموعه نگاه آسمان بازدید نمود و با کارشناسان فنی شرکت نیز در خصوص تولیدات و فعالیت های تحقیق و توسعه نگاه آسمان صحبت کرد.

در این بازدید که به مدت 5 ساعت به طول انجامید در خصوص قراردادها و طرح های مشترک در حوزه تولیدات سیستم های کنترلی پهپاد بحث و بررسی صورت گرفت.

آقای چن در پایان بازدید، نگاه آسمان را یکی از موفق ترین و بزرگترین شرکت های فعال در حوزه پهپادهای غیر نظامی در میان شرکت هایی که در طول مدت اقامتش در ایران بازدید نموده است، معرفی کرد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.nauav.ir/?p=5249
اشتراک گذاری:
نگاه آسمان
نگاه آسمان اولین مجتمع تولیدی، آموزشی و خدماتی در حوزه پهپاد تجاری و صنعتی در کشور است. این شرکت از سال 1388 در این صنعت نوظهور در حال فعالیت است.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد بازدید مدیر و موسس JIYIUAV از مجموعه نگاه آسمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.